NEDEN LANU?

Lanu; Tuba Koca’nın kendi içsel yolculuğu ile başlayıp, koku tutkusunun keşfi ile sonlanan gerçek bir hikaye sonucunda oluşmuştur. Kendisini yansıtan, onu en iyi anlatan kokuyu bulma isteğiyle başlayan bu süreç, sonucunda birçok farklı, eşsiz kokunun da keşfini sağlamıştır.

Lanu; yaşanmış acı-tatlı deneyim, tecrübe, iç dünyanın keşfi ve beraberinde gelen arınma yolunda kurulmuştur.

Lanu ve ekibinin, parfümü şişelere konulmuş bileşenler ile birlikte; bireyi kendisi yapan değerleri doğrudan kişilere sunmuştur. Bu sayede koleksiyondaki her koku, farklı kişilik özelliklerine doğrudan dokunmuş ve tamamlamıştır.

Çünkü önce kokular tanışır...

İster baş başa bir görüşmede isterse de kalabalık bir ortamdaki buluşmalarda karşımızdaki insanla ilk olarak el sıkışırız. Ancak bundan önce bir kavram var ki henüz tenler temas etmeden hissederiz. Koku...

Lanu, her şeyden önce kokuların tanıştığını biliyor ve ilk izlenimi kokusuyla bırakanları temsil ediyor.


ERA SERİSİ

Era serisini oluşturan altı parfüm, yeni bir çağla birlikte kendine temiz bir sayfa açanların kokuları oluyor. Her bir parfüm tıpkı biz gibi; farklı karakterleri, farklı hikayeleri ve farklı yaşanmışlıkları temsil ediyor...

Serinin kokularıyla tanışmaya hazır mısınız?


Silleon

Silleon

İnsan aynı anda birçok duyguyu kalbinde barındırabilen bir yapıdadır ve her zaman zaaflarımız vardır; bu zaaflar bazen bir kokuya, bazen bir anıya, bazen de bir kişiye karşı olabilir. Musk ve karanfilin uyumuna eşlik eden diğer notalar, zihninizdeki bu güzel anıları canlandıracak.

Yeri değişmeyen, kalıcı, iz bırakan...

Üst Notalar: Petitgrain, Honey, Ylang
Orta Notalar: Rose, Green Tea, Rosemary, Spice
Alt Notalar: Oud, Sandal Wood, Vanilla, Powdery, Vetiver

Seductual

Seductual

Yaşayan tüm canlılar birbirleriyle iletişim ve etkileşim halindedir. Aşk ise tarih boyunca kurulan en kutsal iletişimdir. Kalpte var olan bu duyguyu içeriğindeki sandal wood ve oud ile tetikleyen, onu güçlendiren, arada görünmez bir bağ ören koku Seductual.

Karşılık beklemeden, tutkulu, davetkar.

Üst Notalar: Orange, Neroli, Sweet Fruit, Grape
Orta Notalar: Honeysuckle, Frangipani, Sweet Spice, Cinnemon
Alt Notalar: Woody, Vanilin, Musk, Patchouly

Ferval

Ferval

İnsan kalbinde barınan en güzel duygulardan birisi sevgi, sevgiyle oluşturulan her davranış da iyiliktir. Ferval ise bu duyguların yoğunluğundan beslenen, her daim canlı kalan tutkularınızı temsil eden bir koku. Sedir ağacı ve limon, sandalın hafif kokusunu bağlıyor ve bu da tutkunun notalarını oluşturuyor.

Tutkulu, sahip çıkan, sadakatli.

Üst Notalar: Lemon, Citrus, Coconut
Orta Notalar: Grass, Lily of the Valley, Rosemary, Spice
Alt Notalar: Cedar, Sandal Wood, Vanilla, Juniper, Tonka Bean

Strave

Strave

Yaşanılan her deneyim, sonradan edinilen her duygu, tırmanılan dik yokuşlar beraberinde bir zırh getirir. Hayata karşı dimdik bir duruşu temsil eden Strave, bu güçlü yanını tabiatın simgesi olan paçuliden alıyor. Görünmeyen kahraman olan amber ise birçok savaşı gerisinde, öğrendiği deneyimlerle bırakanlara eşlik ediyor...

Azimli, güçlü, göze alan.

Üst Notalar: Citrus, Bergamot, Currant, Ylang
Orta Notalar: Floral, Orchid, Lotus Tree, Spice
Alt Notalar: Woody, Amber, Patchouly, Vanilla, Vetiver

Limiliance

Limiliance

İnsanın şu an bulunduğu şeklini alması kolay olmamıştır ve her yaşanmışlık beraberinde yeni bir çizgi getirir. Her daim kuralları olan ancak gerektiğinde de samimi olmayı bilen bir koku Limiliance… Bu çizgilere, musk ile birleşen hammaddeler vanilinden aldığı duygularla huzur katmıştır.

Sabırlı, gözlemleyen, sınırlarını belirlemiş.

Üst Notalar: Orange, Neroli, Sweet Fruit, Grape
Orta Notalar: Floral, Violet, Jasmine, İris
Alt Notalar: Woody, Vanilin, Musk, Patchouly, Oud